Włoski klub zainteresowany młodym piłkarzem Śląska Wrocław

fot. Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl

Karol Borys przyciąga uwagę wielu zagranicznych klubów. Jak podaje Piotr Koźmiński z “WP SportoweFakty”, utalentowanym zawodnikiem Śląska Wrocław zainteresował się zespół z włoskiej Serie A.

17-latek jest jedną z największych perełek wrocławskiej akademii. Ostatnio miał okazję wystąpić na mistrzostwach świata do lat 17 w Indonezji. Mimo nie najlepszej gry reprezentacji Polski, Borys popisał się kilkoma udanymi zagraniami.

Młody zawodnik Śląska od dłuższego czasu jest obserwowany przez wielu zagranicznych skautów, a transfer poza granicę naszego kraju wydaje się być kwestią czasu. Z informacji podawanych przez Piotra Koźmińskiego na portalu “WP SportoweFakty” wynika, że Borysem mocno interesuje się ACF Fiorentina. Ponadto włoski klub chciałby pozyskać Polaka już w trakcie zimowego okna.

Transfer na Półwysep Apeniński mógłby stać się dla Karola Borysa świetną okazją do rozwinięcia talentu. Tym bardziej, że na ten moment nie ma on większych szans na przebicie się w pierwszym zespole Śląska Wrocław. W tym sezonie rozegrał zaledwie trzy spotkania na poziomie Ekstraklasy.

Kontrakt 17-latka z klubem ze stolicy województwa dolnośląskiego wygasa dopiero w 2026 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.