Włókniarz – Apator Toruń transmisja, gdzie oglądać? (23.09)

Stefan Holm / Shutterstock.com

W dzisiejszym rewanżowym meczu o 3 miejsce w Żużlowej Ekstralidze (Speedway Ekstraliga) wezmą udział Włókniarz Częstochowa i Apator Toruń. Starcie odbędzie się na stadionie Włókniarza w Częstochowie. Początek zmagań zaplanowany jest na 19:15. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące transmisji meczu.

Włókniarz – Apator Toruń, gdzie oglądać?

Mecz Włókniarza Częstochowa z Apatorem Toruń możesz śledzić w transmisji telewizyjnej na kanale Eleven Sports 1. Alternatywnie, transmisje online są dostępne na trzech platformach: Canal+online, WP Pilot i Player.pl.

Włókniarz – Apator Toruń, transmisja za darmo

Darmowa transmisja online z tego meczu nie jest dostępna. Fani żużla będą musieli skorzystać z płatnych opcji streamingowych.

Włókniarz – Apator Toruń, transmisja w WP Pilot

WP Pilot to jedna z opcji dla tych, którzy chcą oglądać mecz online. Serwis oferuje pakiet “Eleven” w promocyjnej cenie 13,99 zł za 30-dniowy dostęp. Można tu korzystać z różnorodnych urządzeń, od komputerów po smartfony, tablety i telewizory. Wystarczy zarejestrować konto klienta i wybrać odpowiedni pakiet.

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

Włókniarz – Apator Toruń, transmisja w Canal+online

Osoby preferujące Canal+online mogą wykupić pakiet “Canal+” w cenie 39 zł miesięcznie (przez pierwsze 3 miesiące) i rozszerzyć go za dodatkowe 20 zł o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Jedną z zalet tej platformy jest możliwość równoczesnego oglądania transmisji na dwóch urządzeniach, co pozwala na dzielenie się kontem z drugą osobą. Serwis działa na szerokim wachlarzu urządzeń, zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje mobilne.

» Oglądaj na żywo w Canal+Online

Włókniarz – Apator Toruń, transmisja w Player

Jeżeli wybierzesz Player.pl, to pakiet “Canal+ z Eleven” będzie Cię kosztował 74 zł. Za tę cenę otrzymujesz nie tylko dostęp do transmisji meczu, ale również do bogatej oferty filmów i seriali. Możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie to dodatkowy atut tego serwisu. Platforma oferuje aplikacje na różne typy urządzeń, od komputerów przez smartfony, aż po telewizory i konsole do gier.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której mecz?

Spotkanie Włókniarz – Apator Toruń rozpocznie się w sobotę 23 września o godzinie 19:15.

Gdzie oglądać transmisję na żywo w TV?

Transmisja TV ze spotkania Włókniarz – Apator Toruń będzie dostępna na żywo na kanale Eleven Sports 1.

Gdzie oglądać transmisję online w internecie?

Transmisję z meczu Włókniarz – Apator Toruń na żywo w internecie można oglądać na platformach Canal+online, WP Pilot oraz Player.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.