Włochy: Igor Łasicki zadebiutował w nowej drużynie

sport.wp.pl

20-letni polski defensor Igor Łasicki zadebiutował w AC Rimini 1912. W sobotę jego nowy zespół zremisował przed własną publicznością w spotkaniu 20. kolejki włoskiej Lega Pro (3. poziom rozgrywek) przeciwko Lupa Roma FC 1:1 (1:0).

Stoper urodzony w Wałbrzychu, który przebywa w Rimini na zasadzie wypożyczenia z grającego w Serie A SSC Napoli, wszedł na boisko w 51. minucie spotkania. Zmienił wówczas 25-letniego Andreę Signoriniego.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, Mickael Varutti pokonał bramkarza rywali już w czwartej minucie meczu. Do wyrównania doprowadził Manuel Daffara, który odnotował trafienie tuż po zmianie stron.

Zespół ze Stadio Romeo Neri zajmuje obecnie szesnaste miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem osiemnastu punktów. Ich niedawni rywale, Lupa Roma FC są o jedną lokatę niżej.

źródło: Eurosport

autor: Hubert Michałus