Włochy – Bośnia i Hercegowina (09.06) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Włochy

Zdjęcie: twitter.com/EURO2024

W niedzielę o godzinie 20:45 odbędzie się mecz towarzyski między drużynami z Włoch i Bośni i Hercegowiny. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadio Carlo Castellani w Empoli. W dalszej części artykułu znajdą się informacje dotyczące sposobów oglądania tego meczu na żywo w telewizji oraz online oraz czy istnieje możliwość oglądania transmisji bez dodatkowych opłat.

Gdzie oglądać mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina?

Transmisję na żywo z meczu Włochy – Bośnia i Hercegowina można śledzić w telewizji na kanale Polsat Sport 3. Dodatkowo, transmisja online jest dostępna na platformie Polsat Box Go.

Włochy – Bośnia i Hercegowina, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Włochy – Bośnia i Hercegowina nie jest dostępna za darmo. Aby obejrzeć to spotkanie, wymagane jest wykupienie dostępu na płatnych platformach streamingowych.

Włochy – Bośnia i Hercegowina, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.