
Władze Premier League nie dyskutowały o wstrzymaniu rozgrywek
Premier League nie omawia możliwej przerwy w sezonie ze względu rosnącej liczby infekcji koronawirusa w Wielkiej Brytanii.
Władze rozgrywek we wtorek przełożyły spotkanie Manchesteru City z Evertonem, gdzie w "The Citizens" doszło do wybuchu nowych zakażeń wśród piłkarzy i sztabu szkoleniowego, zaś wczoraj taką samą decyzję podjęto przy odwołaniu mecz Tottenhamu Hotspur z Fulham.
Kilku menedżerów sugerowało, że pauza odciąży kluby, ale Premier League twierdzi, że nie ma takich planów. - Nie rozmawiamy o wstrzymaniu sezonu - poinformowano w oświadczeniu. Rozgrywki nadal mają zaufanie do swoich protokołów COVID-19, aby umożliwić rozgrywanie meczów zgodnie z planem, a protokoły te nadal mają pełne poparcie rządu - dodano.
Zeszły sezon Premier League został wznowiony bez fanów w czerwcu po trzymiesięcznym zawieszeniu. Uznano również za sukces restart, ponieważ kluby uniknęły dużych epidemii.
We wtorek poinformowano, że osiemnaście osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa najwięcej od tygodnia w tym sezonie. Zwłaszcza Sheffield United zgłosiło szereg nowych przypadków.
The Premier League has not discussed pausing the season and has no plans to do so
The League continues to have confidence in its COVID-19 protocols to enable fixtures to be played as scheduled
Full statement
https://t.co/JqvhW4KBFS pic.twitter.com/S4VgZXAwBA
— Premier League (@premierleague) December 30, 2020
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10