Wisła Kraków – Termalica Nieciecza (26.05) – transmisja. Gdzie oglądać?

Fot. Mateusz Czarnecki

Dziś o godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, odbędzie się spotkanie 34. kolejki 1. ligi piłki nożnej pomiędzy Wisłą Kraków a Termaliką Nieciecza. W niniejszym artykule przedstawiono szczegóły dotyczące możliwości oglądania transmisji tv oraz online, oraz informacje o dostępności darmowej transmisji.

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Termalica Nieciecza?

Niedzielne starcie Wisła Kraków – Termalica Nieciecza będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 3. Dostęp do transmisji online zapewnia serwis Polsat Box Go, gdzie mecz będzie dostępny dla abonentów.

Wisła Kraków – Termalica Nieciecza, transmisja online za darmo

Transmisja meczu Wisła Kraków – Termalica Nieciecza nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online jest możliwy wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Wisła Kraków – Termalica Nieciecza, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport oraz innych kanałów sportowych. Transmisję można oglądać na stronie www, w aplikacji na urządzenia mobilne i na Smart TV. Polsat Box Go umożliwia również oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.