Jakub Błaszczykowski ponownie kontuzjowany

FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

Artur Skowronek potwierdził, iż Jakub Błaszczykowskiego nie dokończył bezbramkowego starcia z liderem PKO Ekstraklasy – Rakowem Częstochowa przez kontuzję.

– Kuba niestety doznał urazu łydki i dlatego padła decyzja dotycząca zmiany i rotacji ustawienia w drugiej połowie – mówi szkoleniowiec krakowian. Dla skrzydłowego był to powrót do wyjściowego składu po ponad dwóch miesiącach. Dotychczas pojawiał się w drugich połowach, a z Podbeskidzie Bielsko-Biała trafił do siatki.

– Raków nie pozwolił nam na to, żeby lepiej funkcjonować na boisku. Miał bardzo dobry moment. Była weryfikacja bramek, które nie zostały ostatecznie uznane i tym Raków się napędził, stąd być może taki odbiór drugiej połowy – przyznał Skowronek.

– Co prawda, nie mieliśmy tak klarownych sytuacji, ale w drugiej odsłonie takie sytuacje były i mogliśmy myśleć o czymś więcej niż punkt. Natomiast z perspektywy całego meczu, należy szanować ten dorobek punktowy – dodał.

źródło: wisla.krakow.pl


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.