Wijnaldum: To jedyne, czego mogę żałować

Źródło: PSG

Po przenosinach do Paris Saint-Germain Georginio Wijnaldum opowiedział o kulisach transferu, Liverpoolu i swoich celach we Francji.

Dziś PSG przedstawiło swój nowy nabytek, którym jest holenderski pomocnik Georginio Wijnaldum. Zawodnik nie przedłużył umowy ze swoim byłym zespołem, Liverpoolem. Mimo prawie sfinalizowanego kontraktu z Barceloną, gracz postanowił przywdziewać barwy “Paryżan”. Piłkarz mówił wiele dobrego o projekcie byłego mistrza Francji.

Mój kontrakt z Liverpoolem dobiegał końca i kilka klubów skontaktowało się ze mną. Kiedy przedstawiciele PSG się ze mną spotkali, wszystko ułożyło się bardzo dobrze. Szybko przekonałem się do tego projektu. Poczułem, że naprawdę mnie chcą, co odegrało wielką rolę, gdy podejmował decyzję. Wygrywanie tytułów jest dla mnie bardzo ważne. To jest to, co wszyscy chcemy osiągnąć – stwierdził.

PSG to klub, który bardzo się rozwinął, grał w finale Ligi Mistrzów. Uważam, że ten projekt jest imponujący i budujemy zespół, który może zrealizować wszystkie założone cele – dodał Wijnaldum.

Holender powiedział także, z jakiego powodu pluje sobie w brodę, ale również, dlaczego jest względnie zadowolony.

Szkoda, że nie mogłem pożegnać się z Liverpoolem zdobytym tytułem w poprzednim sezonie. To byłoby naprawdę niesamowite dla mnie, fanów i klubu. To jedyne, czego żałuję. Wszyscy wiedzą, jaki był zeszły sezon. To było naprawdę trudne. Ostatecznie udało nam się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Cieszę się, że w sumie zostawiłem ich w niezłej sytuacji – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *