Wigry wydostały się ze strefy spadkowej

Wigry Suwałki rozgromiły Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 w meczu 16. kolejki Nice I ligi. Dzięki tej wygranej klub z Bieguna Północy wydostał się ze strefy spadkowej. Z kolei Górale nie wygrali piątego kolejnego meczu!

Wynik meczu już w pierwszej minucie otworzył Mateusz Radecki. W 32. minucie na 2:0 podwyższył Artur Bogusz. Jedyna bramka dla gości padła w drugiej połowie po strzale Patryka Sokołowskiego. W następnej serii spotkań Wigry zagrają w Tychach, a Podbeskidzie podejmie Stal Mielec.

4 listopada 2017, godz. 16:00, 16. kolejka Nice I ligi
Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
Mateusz Radecki 1′, Artur Bogusz 32′, Patryk Sokołowski 55′
żółte kartki: Damian Gąska, Artur Bogusz, Robert Dadok – Miłosz Kozak, Kacper Kostorz, Tomasz Podgórski, Mariusz Malec.

składy:

Wigry: Łukasz Budziłek -Rafał Remisz, Adrian Jurkowski, Kamil Kościelny, Artur Bogusz (74′ Mateusz Spychała), Mariusz Rybicki, Patryk Sokołowski, Mateusz Radecki (82’Robert Dadok), Damian Gąska (79′ Robert Obst), Serhij Pyłypczuk, Patryk Klimala.

Podbeskidzie: Wojciech Fabisiak -Bartosz Jaroch, Kamil Wiktorski, Mariusz Malec, Mariusz Magiera, Szymon Sobczak (69′ Kacper Kostorz), Tomasz Podgórski, Łukasz Hanzel, Dimityr Ilijew (46′ Valērijs Šabala), Miłosz Kozak, Paweł Tomczyk.

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).