Wieteska: Wisła Płock postara się nam urwać punkty

Mateusz Wieteska

Mateusz Wieteska / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W środę w zaległym spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy, Legia Warszawa postara się zdobyć trzy punkty w wyjazdowym starciu z Wisłą Płock.

– Nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Wisła Płock wysoko przegrała, ale to nie znaczy, że w środę nie będzie godnym rywalem, by postawić nam trudne warunki i próbować urwać nam punkty. Musimy podejść serio do tego meczu i skupić się na zdobyciu trzech punktów – uważa Mateusz Wieteska. – Myślę, że widać na boisku, że wyglądamy lepiej i nasze zrozumienie jest lepsze. Na pewno nie jest to jednak sto procent możliwości. Musimy pracować nad mankamentami – dodaje defensor.

22-letni Mateusz Wieteska pojawił się na boisku dopiero w 43. minucie, po tym jak Luis Rocha ujrzał czerwony kartonik i Aleksandar Vuković zmuszony był dokonać roszady. – Mam takie szczęście w nieszczęściu, że często wchodzę na murawę, gdy komuś coś się stanie. Jestem do tego przygotowany, cały czas wiem, że mogę wejść na boisko w każdej sytuacji i pomóc drużynie. Mam nadzieję, że dziś też pomogłem. Byłem blisko tej sytuacji z domniemanym rzutem karnym. Mamy VAR i trzeba czekać na decyzję, ale byłem spokojny – zakończył defensor.

Zaległe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Płocku.

źródło: legia.com / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *