Djordje Crnomarković nie pomoże kolegom w meczu z Jagiellonią

lechpoznan.pl

26-letni Djordje Crnomarković w przegranym meczu ligowym z Lechią Gdańsk (1:2) otrzymał czwartą żółta kartkę, w związku z czym Serba będzie zmuszony pauzować.

Środkowy defensor “Kolejorza” obejrzał pierwszy żółty kartonik w 80. minucie, zaś dziesięć minut później został ponownie ukarany i Djordje Crnomarković opuścił murawę. Poprzednio taka sytuacja z jego udziałem miała miejsce w drugiej serii gier, kiedy dwukrotnie został napomniany w meczu z płocką Wisłą. W Lechu Poznań dwie żółte kartki na swoim koncie mają – Karlo Muhar, Pedro Tiba, Robert Gumny oraz Maciej Makuszewski.

Ekipa Dariusza Żurawia po ośmiu kolejkach zajmują dziewiątą lokatę z dorobkiem jedenastu punktów. W piątek drużyna z Wielkopolski podejmie Jagiellonię Białystok, która bezbramkowo zremisowała z Legią Warszawa.

źródło: lechpoznan.pl / własne