Wiemy, kto poprowadzi starcia w Lidze Mistrzów

Dario AS

9 i 10 marca odbędą się rewanżowe mecze w ramach 1/8 Ligi Mistrzów. Najgorętsze pojedynki zapowiadają się z udziałem Sevilli i Juventusu, a losy całego dwumeczu będzie chciała odwrócić Barcelona i Lipsk. Z kolei BVB i Liverpool będą grać o zachowanie przewagi, albo jej powiększenie. 

W pierwszej rundzie BVB pokonała na wyjeździe Sevillę 3:2. Ekipa z Dortmundu ma dobrą sytuację, ale trener potwierdza, że nie będzie to łatwe starcie i wszystko jest możliwe. Inaczej nastawiony jest Andrea Pirlo, którego Juventus przez własną głupotę poległ na wyjeździe z FC Porto. U siebie na Alianz Stadium powinni udowodnić komu należy się awans.

Następnego dnia będzie miało miejsce starcie, na które czeka cały piłkarski świat. Wszyscy zastanawiają się, czy Barcelona jest w stanie w Parku Książąt odrobić straty z pierwszego meczu i awansować dalej. Wydaje się, że dla Paryżan będzie to formalność, jednak warto pamiętać, że niemożliwe nie istnieje. Z kolei RB Lipsk będzie próbował wykorzystać ostatnią niefrasobliwość Liverpoolu dążąc do strzelenia minimum dwóch goli, albo i więcej.

Poniżej prezentujemy sędziów, którzy poprowadzą dane spotkanie. 

Wtorek

Borussia Dortmund – Sevilla FC – Cuneyt Cakir

Juventus – FC Porto – Bjorn Kuipers

Środa

PSG – FC Barcelona – Anthony Taylor

Liverpool FC – RB Lipsk – Clement Turpin


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *