Wielkie wyróżnienie dla Michała Helika. Polak w jedenastce miesiąca Championship

barnsleyfc.co.uk

Michał Helik, występujący od kilku miesięcy w Barnsley, znalazł się w jedenastce lutego Championship, stworzonej na podstawie not portalu “WhoScored.com”

Michał Helik trafił do Barnsley we wrześniu ubiegało roku z Cracovii. Kwota transferu wyniosła 800 tysięcy euro. 25-letni obrońca błyskawicznie wywalczył miejsce w wyjściowej jedenastce angielskiego klubu, stając się jedną z rewelacji Championship.

Ostatnie tygodnie są efektowne, ale i efektywne w wykonaniu Michała Helika. Polak w ubiegłym miesiącu rozegrał pięć meczów ligowych, w których strzelił jednego gola. Gra Helika jest doceniana także przez dziennikarzy i ekspertów. Były piłkarz Cracovii czy Ruchu Chorzów został wybrany do jedenastki lutego Championship przez portal “WhoScored.com”. Jego średnia nota w zakończonym miesiącu wyniosła 7,67.

Jedenastka lutego w Championship wg. “WhoScored.com”.

Dillion Phillips (Cardiff) – Cyrus Christie (Nottingham Forest), Michał Helik (Barnsley), Grant Hanley (Norwich), Kristian Pedersen (Birmingham) – Emi Buendia (Norwich), Oliver Skipp (Norwich), Will Vaulks (Cardiff), Carlton Morris (Barnsley) – Kieffer Moore (Cardiff), Ivan Toney (Brentford)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.