Wielkie wyróżnienie dla Michała Helika. Polak w jedenastce miesiąca Championship

barnsleyfc.co.uk

Michał Helik, występujący od kilku miesięcy w Barnsley, znalazł się w jedenastce lutego Championship, stworzonej na podstawie not portalu “WhoScored.com”

Michał Helik trafił do Barnsley we wrześniu ubiegało roku z Cracovii. Kwota transferu wyniosła 800 tysięcy euro. 25-letni obrońca błyskawicznie wywalczył miejsce w wyjściowej jedenastce angielskiego klubu, stając się jedną z rewelacji Championship.

Ostatnie tygodnie są efektowne, ale i efektywne w wykonaniu Michała Helika. Polak w ubiegłym miesiącu rozegrał pięć meczów ligowych, w których strzelił jednego gola. Gra Helika jest doceniana także przez dziennikarzy i ekspertów. Były piłkarz Cracovii czy Ruchu Chorzów został wybrany do jedenastki lutego Championship przez portal “WhoScored.com”. Jego średnia nota w zakończonym miesiącu wyniosła 7,67.

Jedenastka lutego w Championship wg. “WhoScored.com”.

Dillion Phillips (Cardiff) – Cyrus Christie (Nottingham Forest), Michał Helik (Barnsley), Grant Hanley (Norwich), Kristian Pedersen (Birmingham) – Emi Buendia (Norwich), Oliver Skipp (Norwich), Will Vaulks (Cardiff), Carlton Morris (Barnsley) – Kieffer Moore (Cardiff), Ivan Toney (Brentford)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *