telegraph.co.uk

Arsene Wenger zna już następce Petra Cecha. Francuski trener bardzo wierzy w Davida Ospinę i twierdzi, że to właśnie Kolumbijczyk jest naturalnym zastępcą czeskiego golkipera.

Petr Cech jest podporą Arsenalu w tym sezonie i jego pozycja w bramce jest niepodważalna. Jednak Wenger uważa, że Ospina ma ogromne umiejętności i to właśnie on będzie pierwszym bramkarzem „Kanonierów” w przyszłości.

– Myślę, że David może być bramkarzem przyszłości Arsenalu. Wraz ze starzeniem się Petra Čecha, na jego koncie prawdopodobnie znajdzie się więcej meczów i stanie się naturalnym następcą. Moim zdaniem Ospina jest traktowany niesprawiedliwie. Petr to po prostu wyjątkowy bramkarz, który do nas trafił wcale nie dlatego, ze byłem niezadowolony z Kolumbijczyka.

Słowa Francuza z pewnością mogą zmartwić Wojciecha Szczęsnego, który aktualnie występuje w AS Romie. Polak jest tylko wypożyczony, ale być może władze „Wilków” zdecydują się na transfer definitywny. Pewne jest to, że Szczęsny będzie musiał podjąć ważną decyzję po zakończeniu sezonu, bo w obecnej formie Cech jest w Arsenalu graczem niezastąpionym.

Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: goal.com/własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.