WBA chce się pozbyć Kamila Grosickiego

West Bromwich Albion chce jak najszybciej zakończyć współpracę z Kamilem Grosickim. Takie informacje podał dobrze poinformowany dziennikarz, Crippy Cooke z „Read West Brom”.

Polak dołączył do WBA w poprzednim sezonie. Ten ruch miał być sprofilowany pod grę w Premier League. Połowa tego planu się spełniła, bo choć nasz reprezentant grał niewiele, to wraz ze swoją drużyną awansował do angielskiej elity.

Ten sezon jest zwyczajną porażką Kamila Grosickiego. Marzył o regularnej grze, bramkach, asystach i efektownych dryblingach, a tymczasem zagrał zaledwie trzy razy w Premier League. Zarówno klub, jak i skrzydłowy są z pewnością zawiedzione sobą. WBA może czuć się rozczarowane dyspozycją zawodnika, a piłkarz małą ilością szans do zaprezentowania swoich umiejętności.

Podczas zimowego okienka transferowego mówiło się wiele o potencjalnym odejściu “Grosika” do Nottingham Forest, Dijon, Hatayspor czy Fatih Karagümrük, a także Olympiacos. Jednak tym razem cała saga zakończyła się fiaskiem, a Polak pozostał w swoim dotychczasowym klubie.

West Brom rozważa obecnie dwie opcje, albo zdoła wypchnąć naszego reprezentanta do jednej z lig, gdzie jeszcze otwarte jest okienko transferowe, albo będzie chciało rozwiązać z nim kontrakt. Jednym z powodów jest potężna tygodniówka zapisana w umowie. Wynosi ona 2,04 miliona funtów na sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *