Watford rzutem na taśmę wygrywa z Leicester

W meczu 29. kolejki Premier League, Watford wygrał u siebie z Leicester 2:1. Gospodarze zapewnili sobie w doliczonym czasie.

BBC Sport (Twitter)

Podopieczni Javiego Gracii już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. Gerard Deulofeu dośrodkował z lewej strony w pole karne, a tam piłkę do siatki głową skierował Troy Deeney. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Gościom udało się doprowadzić do remisu kwadrans przed końcem meczu. Youri Tielemans podał prostopadle do Jamie’go Vardy’ego, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i bezproblemowo umieścił futbolówkę w bramce. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem to w doliczonym czasie gry, Watfordowi udało się strzelić gola dającego 3. punkty. Deeney podał w pole karne do Andre Graya, ten wyszedł oko w oko z bramkarzem gości i zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

Watford FC – Leicester City 2:1 (1:0)