Wague trafi do rezerw Barcelony?

Moussa Wague

Zdjęcie: FC Barcelona

FC Barcelona próbuje wzmocnić kadrę, ale w jednocześnie musi rozwiązać problemy dotyczące niepotrzebnych ogniw.

Jednym z takich piłkarzy jest Moussa Wague. Senegalczyk przebywa w Barcelonie od 2018 roku, a do tej pory mało grał w dorosłym zespole. A już ma 23 lata. Większość pobytu przeznacza na walkę z kontuzjami. Tak jest chociażby teraz, stopniowo wraca do zdrowia po zerwaniu więzadła rzepki.

Na domiar złego, dla piłkarza, zarówno oficjele jak i Xavi nie wierzą już zbytnio w jego i raczej chcieliby się go pozbyć szukając oszczędności. Ma się tym zająć dyrektor ds. futbolu – Mathieu Alemany, który ostatnio ma sporo pracy. Teraz musi rozwiązać kolejny problem. Wątpliwe jest, by znalazł potencjalnego nabywcę Wague w ramach transferu definitywnego. Raczej nikt nie będzie chciał wydać gotówki na zawodnika, który po roku przerwy wraca dopiero po sprawności.

Wydaje się, że w tej sytuacji w grę wchodzi wypożyczenie. Hiszpańskie media twierdzą, iż możliwe jest również zesłanie ponowne prawego obrońcy do drużyny rezerw. I będzie to ostateczna opcja. Na pocieszenie w tej patowej sytuacji, kontrakt Wague z Barceloną ważny jest do końca czerwca 2023 roku.

Źródło: Sport/FCBarca.com


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.