Vuković: Trudniejszy mecz niż przed tygodniem

Aleksandar Vuković / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W meczu rewanżowym trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy, Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z greckim Atromitosem. W pierwszym pojedynku przy Łazienkowskiej padł bezbramkowy wynik.

Do Grecji nie poleciał Domagoj Antolić z powodu kontuzji pleców. – W moim odczuciu Domagoj Antolić zagrał bardzo dobry mecz w Warszawie. Nie jest to dla nas korzystne, że nie ma go z nami. Takie rzeczy się jednak zdarzają. Do składu wrócił Cafu, który zaliczył przetarcie w meczu drugiej drużyny. Prawdopodobnie to on dostanie swoją szansę i będziemy widzieli na boisku taką samą jakość – przyznał szkoleniowiec Legii Warszawa – powiedział na konferencji przedmeczowej Aleksandar Vuković. – Wszyscy napastnicy są z nami w Grecji i mają szansę zagrać. Decyzja co do obsady tej pozycji nie została jeszcze podjęta – dodał.

– Możemy być zadowoleni z tego jak graliśmy w ostatnich dwóch meczach, choć nie byliśmy zadowoleni z wyniku. Myślę, że przed nami moment na większą stabilizację jedenastki i gry. Dodatkowej presji piłkarzom nie narzucamy z tego względu, że jesteśmy jedyną polską drużyną w eliminacjach – stwierdził trener. – Siłą rzeczy wydaje mi się, że Atromitos będzie chciał zagrać przed swoją publicznością inaczej – bardziej ofensywnie, choć zdajemy sobie sprawę, że głównym pomysłem rywali na grę jest kontratak. To będzie trudniejszy mecz niż przed tygodniem, nie spodziewam się takiej przewagi naszej drużyny – zauważa.

Początek starcia Atromitosu z Legią Warszawa zaplanowano na godzinę 18:00. Zwycięzca dwumeczu w IV rundzie eliminacji Ligi Europy spotka się z kimś z pary Rangers FC – FC Midtjylland.

źródło: legia.com / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *