Volkswagen zastąpi Tele-Fonikę?

Wśród fanów piłki nożnej w Krakowie panują doskonałe nastroje. Wisła i Cracovia grają doskonale i mają realne szanse na awans do europejskich pucharów. Tymczasem okazuje się, że może być jeszcze lepiej.

 

A to za sprawą Białej Gwiazdy i nowego sponsora, który już niebawem może pojawić się na koszulkach Wisły. Mowa o olbrzymim koncernie – Volkswagen.

Rozmowy na temat sponsorowania klubu przez Niemców zaczęły się na początku sezonu. Zaproponowana oferta nie zadowoliła jednak Bogusława Cupiała i nie doszło do porozumienia.

W ciągu sezonu sytuacja uległa zmianie. Doskonała postawa wiślaków w lidze, pozwala mieć realne nadzieje na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. To skłania zarząd Volkswagena do ponownego złożenia oferty. Tym razem oferta ma być dużo atrakcyjniejsza.

Mówi się, że wszystko zależy od kilku najbliższych spotkań. Jeśli podopieczni trenera Smudy zaprezentują się w nich z dobrej strony to umowa powinna zostać zawarta, a Wisła znowu będzie miała perspektywy do bycia jedną z najlepszych drużyn w Polsce.

 

 

źródło: EurosportDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.