Vladan Kovačević na listach życzeń znanych europejskich klubów

Vladan Kovacević

zdjęcie: https://twitter.com/Rakow1921


Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty informuje, że Vladan Kovačević znalazł się w kręgu zainteresowań wielu europejskich klubów, na czele z Rangers FC czy Augsburgiem.

Bezapelacyjnie, Vladan Kovačević był jedną z najważniejszych postaci Rakowa Częstochowa w minionym sezonie. To właśnie jego zasługą są sukcesy w europejskich pucharach zespołu spod Jasnej Góry. Bośniak fantastycznie bronił karne w meczu z Suduvą, czy w ostatnich minutach spotkania z Rubinem Kazań. To właśnie wtedy bramkarz wyrósł na bohatera częstochowskiego zespołu.

Sukcesy indywidualne 24-latka zauważyła także kapituła Ekstraklasy. Na wczorajszej ligowej gali został nagrodzony statuetką dla najlepszego bramkarza sezonu 2021/2022 w naszych rozgrywkach. Bośniak zanotował w nich między innymi jedenaście czystych kont i często zachwycał swoimi zjawiskowymi obronami.

Wyróżnienia i osiągnięcia spotkały się z uwagą klubów z całej Europy. Nic dziwnego, że wiele zespołów jest obecnie zainteresowane ściągnięciem Vladana Kovačevicia do siebie. Według tego, co podaje Piotr Koźmiński, sidła na golkipera rozstawiły takie marki jak: Bologna, Rangers FC, Augsburg i Royal Antwerp, a z naszego podwórka także Lech Poznań. Jednak zatrudnienie piłkarza urodzonego w Banja Luce nie będzie należało do najłatwiejszych. Już teraz jest wyceniany na dwa miliony euro, a jak łatwo sobie wyobrazić, Raków będzie chciał dostać za niego jeszcze więcej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.