Jagiellonia będzie miała nowego zawodnika? Portugalczyk na rozmowach w Białymstoku

jagiellonia

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com


Sebastian Staszewski z Interii Sport ujawnił, że Jagiellonia Białystok stara się o zatrudnienie Nené. Portugalczyk jest już w stolicy województwa Podlaskiego.

Jagiellonia Białystok zakończyła sezon na rozczarowującym dwunastym miejscu w tabeli. Dla władz klubu stało się jasne, że potrzebne są znaczne wzmocnienia składu, aby można było w następnym sezonie znów walczyć z czołowymi klubami Ekstraklasy. Włodarze już zaczęli rozglądać się na rynku transferowym i wszystko wskazuje na to, że znaleźli nowego zawodnika.

Piłkarzem, który wkrótce dołączy do “Jagi” ma być Nené. Portugalczyk jest byłym zawodnikiem Santa Clara, klubu z rodzimej ligi zawodnika. O 26-latku absolutnie nie możemy powiedzieć, że nie ma doświadczenia, bo przez ostatnie dwa sezony balansował na krawędzi pierwszego i drugiego składu z ligi portugalskiej. W minionym sezonie udało mu się rozegrać także cztery spotkania w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy, choć tylko w jednym został wystawiony od pierwszej minuty.

Nené ma przejść do polskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Podobnie jak wielu innych zawodników, nie przedłużył swojego kontraktu z portugalskim klubem i może samodzielnie wybierać sobie, gdzie teraz chce kontynuować swoją karierę. Wszystko wskazuje na to, że tym miejscem będzie Białystok.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.