Urugwaj – Kolumbia gdzie oglądać? Transmisja Copa America 2024

CONMEBOL / Oficjalna grafika Copa America

W nocy z 10 na 11 lipca 2024 roku o godzinie 02:00 odbędzie się półfinał Copa America, gdzie zmierzą się zespoły z Urugwaju i Kolumbii. Spotkanie to rozegrane zostanie na stadionie Bank of America Stadium w Charlotte. W dalszej części artykułu przedstawione zostały opcje dostępnych transmisji telewizyjnych oraz online, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych.

Gdzie oglądać mecz Urugwaj – Kolumbia (Copa America 2024)?

Urugwaj – Kolumbia, decydujące starcie o finał Copa America, będzie można śledzić na żywo poprzez kilka platform. Transmisja online dostępna będzie na płatnym serwisie Viaplay, natomiast bezpłatne opcje oferują STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV.

Urugwaj – Kolumbia transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby móc korzystać z tych usług bezpłatnie, trzeba spełnić warunki: zarejestrować konto, dokonać wpłaty środków pieniężnych na konto gracza i postawić dowolny zakład. Każda z wymienionych firm ma w swojej ofercie pakiety powitalne na start dla nowych klientów. Załóż już teraz konto w jednej z wymienionych firm i oglądaj mecz za darmo – szczegóły poniżej:

  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • LVBET TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz aż 2020 złotych na start.
  • BETCLIC TV » transmisja za darmo, gra bez podatku i zakład bez ryzyka o wartości 50 złotych.

Serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Urugwaj – Kolumbia transmisja online w Viaplay

Aby obejrzeć transmisję z meczu na żywo w Viaplay należy zarejestrować konto na platformie i opłacić subskrypcję. W serwisie Viaplay pakiet “Total” oferowany jest w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc w miesięcznej subskrypcji. Stream na żywo w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) i urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield). W Viaplay można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach w tym samym momencie co umożliwia dzielenie się kontem z drugą osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja i środki na koncie gracza) Oglądaj w Betclic TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w LVBET TV


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.