Urugwaj – Brazylia gdzie oglądać? Transmisja Copa America 2024

CONMEBOL / Oficjalna grafika Copa America

W nocy z soboty niedzielę o godzinie 3:00 odbędzie się ćwierćfinałowy mecz Copa America 2024 pomiędzy Urugwajem a Brazylią. Spotkanie rozegrane zostanie na Allegiant Stadium w Paradise, NV. W artykule podano szczegółowe informacje dotyczące transmisji tv oraz online, a także możliwości oglądania meczu bezpłatnie.

Gdzie oglądać mecz Urugwaj – Brazylia (Copa America 2024)?

Mecz Urugwaj – Brazylia można obejrzeć online na platformach streamingowych Viaplay, STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV.

Urugwaj – Brazylia transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby móc korzystać z tych usług bezpłatnie, trzeba spełnić warunki: zarejestrować konto (utworzyć konto), dokonać wpłaty środków pieniężnych (zrobić depozyt) na konto gracza i postawić dowolny zakład (kupon bukmacherski). Każda z wymienionych firm ma w swojej ofercie pakiety powitalne na start dla nowych klientów. Załóż już teraz konto w jednej z wymienionych firm i oglądaj mecz za darmo – szczegóły poniżej:

  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • LVBET TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz aż 2020 złotych na start.
  • BETCLIC TV » transmisja za darmo, gra bez podatku i zakład bez ryzyka o wartości 50 złotych.

Serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Urugwaj – Brazylia transmisja online w Viaplay

Aby obejrzeć transmisję z meczu na żywo należy zarejestrować konto na platformie streamingowej Viaplay i opłacić subskrypcję. W serwisie Viaplay pakiet “Total” oferowany jest w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc w miesięcznej subskrypcji. Stream na żywo w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) i urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield). W Viaplay można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, co umożliwia dzielenie się kontem z drugą osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja i środki na koncie gracza) Oglądaj w Betclic TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w LVBET TV


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.