United w fatalnym stylu awansowało do półfinału

Manchester United

Cenzuralne słowa cisną się na usta, kiedy oglądało się grę Manchesteru United. Marnowanie wielu sytuacji i oddanie prowadzenia po zdobyciu w 10 minucie bramki po czasie oddali grę dla Anderlechtu, który słusznie ich za to pokarał. Warto dodać że do bramki Hanniego asystę zaliczył Łukasz Teodorczyk! I tak ten mecz ciągnął się do 90 minuty! Nieskuteczny aż szkoda patrzeć Ibrahimović, który niestety meczu o własnych siłach nie skończył (kontuzja). W dogrywce na 2:1 w 107 minucie bramkę na wagę awansu zdobył Rashford.

Manchester United 2:1 Anderlecht

10′ Mkhitaryan, 107′ Rashford| 32′ Hanni

Skład Manchesteru United: 20.Romero, 3.Baily, 5.Rojo(23′ 17.Blind), 6.Pogba, 9.Ibrahimović(90′ 11.Martial), 14.Lingard(60′ 27.Fellaini), 16.Carrick, 19.Rashford, 22.Mkhitaryan, 23.Shaw, 25.Valencia

Skład Anderlechtu: 30.Ruben, 4.Mbodji, 5.Spajić, 11.Chipciu(64′ 10.Bruno), 12.Appiach, 18.Acheampong, 31.Tielemans, 32.Dendoncker, 37.Obradović, 91.Teodorczyk(79′ 24.Thelin), 94.Hanni(64′ 73.Stanciu)

Żółte kartki: – | 11′ Tielemans, 97′ Appiach