Rozkład jazdy: 21-27.04.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 21.04.2017

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Guaraní Asuncion – Gremio Porto Alegre (Bartłomiej Rabij)

11:30. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/2 finału (Piotr Laboga; Edward Durda)

12:30. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/2 finału (Bartosz Gleń; Edward Durda)

12:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Red Bull Salzburg (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)

13:30. Polsat Sport Extra
Liga chińska: Shanghai Dongya – Hebei China Fortune (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

16:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Benfica Lizbona (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Köln – TSG 1899 Hoffenheim (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

20:40. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – Wigry Suwałki (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Zabrza)

20:40. Eleven Sports
Championship: Norwich City – Brighton & Hove Albion (Michał Mitrut)

20:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Granada CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

 

Sobota 22.04.2017

12:55. Eleven
La Liga: Malaga CF – Valencia CF (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

15:00. SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – FSV Mainz 05 (Edward Durda, Tomasz Hajto)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Hull City – Watford FC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – SV Mattersburg (Łukasz Wiśniowski)

16:10. Eleven
La Liga: Villarreal CF – CD Leganes (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Montpellier HSC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

17:00. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski)

17:30. Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Michał Trela – z Gliwic)

17:30. Eleven Sports
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Michał Zachodny, Jarosław Koliński)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – GKS Katowice (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Mielca)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Legia Warszawa (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Lech Poznań – Ruch Chorzów (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

17:55. nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – ze Szczecina)

17:55. 38 nc+
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Kraków (Filip Surma, Wojciech Jagoda – z Lublina)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Gliwic)

18:10*. Eleven
Serie A: Atalanta Bergamo – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:10. Eleven Sports
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Londynu)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: St. Pölten – Red Bull Salzburg (Jakub Polkowski)

20:40. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

20:40. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

21:55. Eurosport 2
MLS: Portland Timbers – Vancouver Whitecaps (Adam Kotleszka)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Dominik Guziak, Stefan Białas, Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

 

Niedziela 23.04.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Piotr Nowak, Adam Mandziara)

11:55. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Sassuolo Calcio – SSC Napoli (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

14:55. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Sampdoria Genua – FC Crotone (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00. Eleven
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Michał Zachodny, Michał Gutka)

15:10. CANAL+
Premier League: Burnley FC – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: SC Freiburg – Bayer Leverkusen (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. Eleven
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Londynu)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń (Adam Kotleszka)

16:40. PolsatSport.pl
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

17:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Crystal Palace (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

17:55. Eleven Sports
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Club Brugge (Sebastian Chabiniak)

19:25. Eurosport 2
MLS: New York City – Orlando City (Michał Zawacki)

19:30. Eleven
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Paweł Wilkowicz, Michał Probierz)
(Patryk Mirosławski, Maciej Kruk – z Madrytu)

20:40. Eleven
La Liga: Real Madryt – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)

20:40. Eleven Extra
Serie A: Juventus Turyn – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:55. Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Lyon – AS Monaco (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

21:55. Eurosport 2
MLS: Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders (Adam Kotleszka)

22:45. Eleven
Eleven Gol Live (Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Dominik Guziak, Mateusz Majak)

23:30. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Pełka, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 24.04.2017

00:00. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

16:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Benfica Lizbona – Red Bull Salzburg (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Michał Borkowski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Union Berlin (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

20:40. Eleven
La Liga: SD Eibar – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Pescara Calcio – AS Roma (Dominik Guziak, Filip Kapica)

20:40. Eleven Extra
Championship: Newcastle United – Preston North End (Michał Mitrut, Paweł Wróbel)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:10. TVP 1
Ekstra Gol (Maciej Iwański, Marek Saganowski)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Filip Kapica, Mateusz Majak, Stefan Białas, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

 

Wtorek 25.04.2017

16:30. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

19:00. Eleven
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Maciej Kruk)

19:25. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:05. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Marian Woronin, Krzysztof Kaliszewski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Andrzej Kraśnicki)

20:25. Eleven Extra
La Liga: Granada CF – Malaga CF (Michał Mitrut)

20:40. TVP Sport
Puchar Niemiec: Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt (Maciej Iwański)

20:40. Sport.TVP.pl
Puchar Francji: Angers SCO – EA Guingamp (Szymon Borczuch)

20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Southampton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

21:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)

22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 26.04.2017

18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: CSKA Moskwa – Lokomotiw Moskwa (Grzegorz Michalewski)

19:00. Eleven
La Liga: Studio (Dominik Guziak, Maciej Kruk, Michał Zawada)

19:25. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Osasuna Pampeluna (Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński)

20:15. TVP 1
Puchar Niemiec: Studio (Maciej Iwański)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – Real Sociedad (Sebastian Chabiniak)

20:25. Eleven Extra
La Liga: CD Leganes – UD Las Palmas (Michał Mitrut)

20:40. TVP 1
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Dariusz Szpakowski, Radosław Gilewicz)

20:40. TVP Sport
Puchar Francji: Paris Saint-Germain – AS Monaco (Tomasz Jasina, Piotr Rzepka)

20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:25. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Czwartek 27.04.2017

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Atletico Mineiro – Club Libertad (Julian Kowalski)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: CA Penarol – SE Palmeiras (Bartłomiej Rabij)

15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Tomasz Adamek)

19:25. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – SD Eibar (Michał Mitrut)

20:00. Eleven Sports
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Maciej Kruk)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Sevilla FC – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała – z Sewilli)

20:25. Eleven Extra
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Royal Charleroi (Sebastian Chabiniak)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

21:25. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Real Betis (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.