TV: Sobotni rozkład jazdy!

Portal PilkarskiSwiat.com przedstawia dzisiejsze transmisje telewizyjne najważniejszych kanałów sportowych dostępnych w Polsce. Nie trać czasu i śmiało zaplanuj sobotnie popołudnie wieczór z PilkarskiSwiat.com! 🙂

Hit Premier League: Arsenal FC – Tottenham Hotspur!
Foto: wartabola.biz

SOBOTA (27 wrzesień)

13:40 Liverpool FC – Everton FC (Canal Plus Sport)
15:10 Zawisza Bydgoszcz – Ruch Chorzów (Canal Plus Family)
15:30 FC Schalke 04 – Borussia Dortmund (Eurosport 2)
15:30 FC Koeln – Bayern Monachium (Discovery Turbo Xtra)
15:55 Villarreal CF – Real Madryt (Canal Plus Sport)
17:40 PGE GKS Bełchatów – Pogoń Szczecin (nSport)
17:55 FC Barcelona – Granada CF (Canal Plus Sport)
17:55 AS Roma – Hellas Verona (Orange Sport)
18:25 Arsenal FC – Tottenham Hotspur (Canal Plus Family 2)
18:30 VfL Wolfsburg – Werder Brema (Eurosport 2)
18:30 NAC Breda – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra)
19:30 Estoril FC – Benfica Lizbona (SportKlub)
20:05 Legia Warszawa – Lech Poznań (Canal Plus Sport)
20:40 Atalanta Bergamo – Juventus FC (nSport)
20:40 Go Ahead Eagles – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi