blank
Udostępnij:

Turcja 3-1 Gruzja skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (18.06.2024)

Reprezentacja Turcji wygrała z Gruzją 3:1 po niesamowitym meczu w Dortmundzie. Pięknymi bramkami popisali się Müldür i Güler.

Turcja 3-1 Gruzja: podsumowanie spotkania

Turcy otworzyli wynik spotkania w 29. minucie. Wolejem w samo okienko popisał się Müldür. Siedem minut później na tablicy wyników był już remis. Mikautadze uderzył z pierwszej piłki po ziemi, piłka nabrała poślizgu na mokrej murawie i wpadła do siatki. W ten sposób padła pierwsza bramka dla Gruzji w historii Mistrzostw Europy. Arda Güler pozazdrościł koledze pięknej bramki i uderzył z ponad dwudziestu metrów lewą nogą tak mocno i precyzyjnie, że Mamardašvili nie miał szans. Gruzini rzucili się pogoń i zostali skarceni. Aktürkoğlu biegł z własnej połowy i wbił piłkę do pustej gruzińskiej bramki.

Turcja 3-1 Gruzja: skrót meczu

Aby obejrzeć pełny skrót kliknij: "Obejrzyj w YouTube".