Tuchel o Lukaku: Weźmie na siebie odpowiedzialność za ten bałagan

Tuchel Lukaku

twitter.com/MirrorFootball/status/1429575358009933826/photo/1

Wyjaśniła się sytuacja na linii Chelsea – Romelu Lukaku.

Wraz z nowym rokiem głośno zrobiło się o belgijskim napastniku. Zawodnik Chelsea kilka tygodni temu udzielił wywiadu włoskiej stacji Sky, a ta wyemitowała rozmowę w Sylwestra i Nowy Rok. Lukaku mówił między innymi, że tęskni za Mediolanem i nie jest do końca zadowolony z roli jaką odgrywa u Thomasa Tuchela.

Tuchel w odpowiedzi szybko wyciągnął konsekwencję. Lukaku nie zagrał w niedzielę w meczu Premier League z Liverpoolem (2:2). Media spekulowały o różnych scenariuszach, nawet ekstremalnym czyli szybkim transferze.

Wygląda jednak na to, że po poniedziałkowym spotkaniu wszystko się uspokoiło.

– On jest bardzo świadomy tego, co się stało i co stworzył. Czuje się odpowiedzialny za to, by posprzątać ten bałagan. Być może będziemy mieli trochę smrodu, nadal, ale on może sobie z tym poradzić, nawet jeśli nie ma innego wyboru. Nie może oczekiwać, że wszyscy będą super szczęśliwi już następnego dnia, ale wciąż jest naszym zawodnikiem i mamy wiele powodów, by sprawić, że będzie dla nas grał, by go przekonać i mocno walczyć, że jest naszym zawodnikiem. Jesteśmy szczęśliwi, że jest naszym zawodnikiem i będziemy go chronić. Ważne jest również to, że stadion wspiera drużynę. Nawet jeśli ktoś ma inne zdanie lub mocno się nie zgadza, to chodzi o drużynę – podkreślił Tuchel we wtorek w rozmowie z dziennikarzami.

Źródło: Sports Mole


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.