TS Podbeskidzie – Konferencja z udziałem trenera Krzysztofa Brede

https://tspodbeskidzie.pl/

https://tspodbeskidzie.pl/

Kilka dni temu TS Podbeskidzie poinformowało o zakończeniu współpracy z Jarosławem Skrobaczem, który piastował stanowisko szkoleniowca pierwszej drużyny.

Z oświadczenia wynika, że pierwszym szkoleniowcem popularnych “Górali” zostanie Krzysztof Brede. Obecny trener Chojniczanki w latach 2018-2020 prowadził pierwszą drużynę Podbeskidzia. Górale pod jego wodzą rozegrali 86 spotkań.

Informujemy, że kontrakt z trenerem Jarosławem Skrobaczem został rozwiązany. Trenerowi dziękujemy za czas spędzony w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Nowym szkoleniowcem Górali zostanie Krzysztof Brede. Informacje na temat sztabu szkoleniowego trenera Brede podamy w tym tygodniu.

Pierwszy trening zespołu po przerwie odbędzie się w środę 19 czerwca.

Jutro, 20 czerwca o godzinie 13:00, w sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem prezesa Krzysztofa Przeradzkiego i nowego trenera Górali – Krzysztofa Brede.

Komunikat prasowy TS Podbeskidzie brzmi następująco.

Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji, wszystkich którzy nie dadzą rady pojawić się na niej osobiście, zachęcam do przesyłania pytań drogą mailową na [email protected].

TS Podbeskidzie SA,
Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.