Trzy kluby Premier League chcą Daniego Alvesa

Według katalońskiego dziennika “Mundo Deportivo” trzy kluby Premier League chcą pozyskać Daniego Alvesa, który po sezonie postanowił opuścić PSG.

36-latek o swojej decyzji poinformował podczas Copa America, które odbywały się na brazylijskiej ziemi. Pod nieobecność Neymara “Canarinhos tryumfowali w mistrzostwach Ameryki Południowej, a Dani Alves został uznany zawodnikiem turnieju. Znakomita forma doświadczonego prawego obrońcy nie uszła uwadze silnym markom w Europie. Jak donoszą media z Półwyspu Iberyjskiego Dani Alves wzbudził zainteresowanie Arsenalu, Tottenhamu Hotspur oraz Manchesteru City.

Największe szanse na zatrudnienie Brazylijczyka daje się “Obywatelom”, w gdzie piłkarz może spotkać Pepa Guardiolę, z którym świetnie znają się z pracy w Barcelonie. W Manchesterze City Dani Alves miałby rywalizować z Kyle Walkerem. Natomiast wolne miejsce na prawej obronie pozostaje w zespole “Kanonierów”, ponieważ Hector Bellerin w styczniu tego roku zerwał więzadła krzyżowe i na boisko wróci dopiero za kilka miesięcy. Niewykluczone też, iż wielokrotny reprezentant Brazylii wróci do “Dumy Katalonii”, gdzie zaoferował swoje usługi włodarzom klubu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *