Trzy kluby Premier League chcą Daniego Alvesa

Według katalońskiego dziennika “Mundo Deportivo” trzy kluby Premier League chcą pozyskać Daniego Alvesa, który po sezonie postanowił opuścić PSG.

36-latek o swojej decyzji poinformował podczas Copa America, które odbywały się na brazylijskiej ziemi. Pod nieobecność Neymara “Canarinhos tryumfowali w mistrzostwach Ameryki Południowej, a Dani Alves został uznany zawodnikiem turnieju. Znakomita forma doświadczonego prawego obrońcy nie uszła uwadze silnym markom w Europie. Jak donoszą media z Półwyspu Iberyjskiego Dani Alves wzbudził zainteresowanie Arsenalu, Tottenhamu Hotspur oraz Manchesteru City.

Największe szanse na zatrudnienie Brazylijczyka daje się “Obywatelom”, w gdzie piłkarz może spotkać Pepa Guardiolę, z którym świetnie znają się z pracy w Barcelonie. W Manchesterze City Dani Alves miałby rywalizować z Kyle Walkerem. Natomiast wolne miejsce na prawej obronie pozostaje w zespole “Kanonierów”, ponieważ Hector Bellerin w styczniu tego roku zerwał więzadła krzyżowe i na boisko wróci dopiero za kilka miesięcy. Niewykluczone też, iż wielokrotny reprezentant Brazylii wróci do “Dumy Katalonii”, gdzie zaoferował swoje usługi włodarzom klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *