Mihajlović: Jestem gotowy do walki z chorobą

Sinisa Mihajlović napisał list, w którym podziękował wszystkim za słowa wsparcia, po tym jak zdiagnozowano u Serba białaczkę.

Jako pierwsi informację o chorobie szkoleniowca Bolonii przekazali dziennikarze “Corriere dello Sport”. Na początku Włosi sugerowali, iż Sinisa Mihajlović poda się do dymisji, lecz sam trener jednoznacznie powiedział, że nie myśli o zawieszeniu kariery trenerskiej. – Skończyły mi się łzy i teraz jestem gotów do walki – napisał Serb. – W życiu pojawią się chwile, gdy musisz walczyć z przeciwnikiem, który jest trudny do pokonania lub stanąć przed problemem, który jest trudny do rozwiązania – dodał. – Właśnie przechodzę przez taki moment, ale jestem szczęśliwy, ponieważ wiem, iż nie jestem sam. Czuję wsparcie wielu ludzi – przekonuje.

– Od momentu przekazania wiadomości o chorobie otrzymałem mnóstwo pozytywnych wieści, które dodatkowo dotknęły mojego serca – mówi Sinisa Mihajlović. – Dziękuję prezesom, trenerom oraz piłkarzom. Zapewniam, że skończyły mi się łzy i podejmę walkę z wrogiem – zakończył Serb. 50-letni trener przejął Bolonię w styczniu tego roku i poprowadził ten zespół w siedemnastu spotkaniach Serie A. W przeszłości pracował m.in. w Sportingu Lizbona, Torino, Milanie, Sampdorii Genua czy też Fiorentinie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *