Cztery gole i trzy punkty dla Chelsea

mirror.co.uk

Chelsea spokojnie pokonała Burnley 4:0 (1:0). Ross Barkley został bohaterem meczu, a niemoc strzelecką przełamał Morata.

Ross Barkley zapewnił The Blues trzy punkty i 2. miejsce w ligowej tabeli. Anglik zanotował dwie asysty i sam wpisał się na listę strzelców w 57. minucie meczu. Wynik otworzył w 22. minucie Alvaro Morata, wykańczając kontratak po dobrym prostopadłym zagraniu do Barkley’a. Hiszpan strzelił dopiero drugą bramkę w sezonie. W drugiej połowie w ciągu zaledwie pięciu minut Chelsea dobiła rywala. W 62. minucie na 3:0 trafił Brazylijczyk Willian. W doliczonym czasie meczu wynik ustalił Ruben Loftus-Cheek.

Burnley – Chelsea 0:4 (0:1)