Trzech zawodników Bayernu pożegna się z reprezentacją?

facebook.com/uefaeuro

Według doniesień Bilda z reprezentacją Niemiec rozstaną się trzej zawodnicy Bayernu. Do Monachium polecieli członkowie sztabu Joachima Loewa, którzy mają przekazać zawodnikom złą wiadomość. 

Piłkarze, którzy mają zakończyć swoją przygodę z kadrą to Mats Hummels, Jerome Boateng i Thomas Muller. Loew nie widzi tej trójki w swoich planach. Zawodnicy mają otrzymać taką informację po rozmowie z Marcusem Sorgiem, asystentem obecnego selekcjonera. Powodem tej decyzji ma być słaba forma piłkarzy. O ile Hummels w tym sezonie prezentuje się znacznie lepiej niż w poprzednich rozgrywkach, o tyle Boateng jest daleki od bycia filarem defensywy, a Muller spisuje się  znacznie poniżej oczekiwań. Taka decyzja poruszyła fanów. Wielu nie widziała już miejsca w kadrze dla Boatenga, ale odstrzelenie Mullera i Hummelsa jest już niemałym zaskoczeniem.

Wszystko wskazuje na to, że Loew planuje dokonać w swoim zespole zmiany pokoleniowej, a taka decyzja może być tylko początkiem daleko idących roszad w kadrze Niemiec. Czas pokaże, jak cała sytuacja wpłynie na formę odrzuconych piłkarzy. Cała trójka to m.in mistrzowie świata z Mundialu w Brazylii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi