Troy Deeney: Declan Rice opuści West Ham United
Troy Deeney poruszył temat transferu Declana Rice'a, jeśli ten zaprezentuje się z dobrej strony podczas Mistrzostw Europy 2020.
22-latek stał się kluczowym piłkarzem West Ham United dołączając do kadry Anglii jako jeden z pierwszych nazwisk. Podczas pobytu Franka Lamparda na Stamford Bridge, Rice był mocno łączony z powrotem do Londynu, ale w ostateczności były pomocnik został zwolniony przez prezesa Chelsea i wszelakie spekulacje upadły.
- Declan będzie tym, który zostanie na dłużej w Anglii - powiedział napastnik z Watfordu w rozmowie z talkSPORT Breakfast.
- Nie tylko w tym sezonie. W poprzednim prezentował się również dobrze stając się świetnym piłkarzem i wspaniałym człowiekiem. To będzie interesujące, chcę zobaczyć jak poradzi sobie na Euro i czy wzmocni któryś z czołowych klubów. Trzeba zapłacić 50-60 milionów funtów, aby go kupić.
West Ham otrzymał również ostrzeżenie przed potencjalnym transferem Tomasa Souceka, który prezentuje wysoką i równą formę.
- West Ham będzie starał się zatrzymać dwóch pomocników. Jeśli pojawią się duże sumy, prawdopodobnie West Ham ich sprzeda, chyba że będą grać w Lidze Mistrzów. Soucek jest niesamowity. Nie ma rzeczy, której by nie zrobił. Potrafi wygrywać każdą piłkę, strzela bramki, dobrze gra głową i ciężko pracuje w defensywie. Rice i Soucek to świetnie połączenie. Najlepsza dwójka w Premier League, która tworzy środek pola.
-

AktualnościLuis Enrique chwali PSG po meczu w Monako: „Widziałem 11 liderów” — Paris Saint‑Germain wygrało 3:2 na Louis IIDamian Nowacki / 18 lutego 2026, 16:19
-


AktualnościFranck Haise nowym trenerem Rennes do lata 2027 — powrót szkoleniowca po pracy w akademii i sukcesach w LensDamian Nowacki / 18 lutego 2026, 16:17
-


AktualnościLuísão krytykuje Gianlucę Prestianiego po oskarżeniach Viníciusa o rasizmDamian Nowacki / 18 lutego 2026, 16:17
-


AktualnościLecce wygrywa 2:0 w Cagliari i oddala się od strefy spadkowejDamian Nowacki / 17 lutego 2026, 15:51
-

AktualnościBorussia Dortmund — Atalanta: pierwszy mecz play-off Ligi Mistrzów 17 lutego 2026 w Signal Iduna ParkDamian Nowacki / 17 lutego 2026, 15:10
-

AktualnościNicolas Jackson wróci do Chelsea latem — Bayern nie aktywuje klauzuli odkupuDamian Nowacki / 17 lutego 2026, 14:43
































