Trening reprezentacji Polski bez największych gwiazd. Zabrakło Lewandowskiego i Szczęsnego!

Robert Lewandowski

fifa.com

Nasza drużyna narodowa rozpoczęła zgrupowanie kadry przed meczami z Wyspami Owczymi i Albanią. Na pierwszym treningu zabrakło jednak największych nazwisk. Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Bartosz Bereszyński to zawodnicy, którzy nie trenowali wspólnie z drużyną. Natomiast Grzegorz Krychowiak z powrotem założył strój z orzełkiem na piersi. 

Reprezentacja Polski ma już za sobą pierwszy wspólny trening, przygotowujący ich do spotkań z Wyspami Owczymi (07.09) oraz z Albanią (10.09). Na boisku zabrakło kilku kluczowych zawodników, jednak było to spowodowane meczami, które rozgrywali wcześniej.

Fernando Santos przyzwyczaił już piłkarzy do tego, iż na początku treningu nie przejmuje się kadrowiczami. Przechadza się on bowiem po boisku, kiedy jego asystenci przeprowadzają rozgrzewkę. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 15 zawodników, spośród których był zaledwie jeden bramkarz – Bartłomiej Drągowski.

Na treningu zabrakło największych gwiazd polskiej kadry. Robert Lewandowski zjawił się na konferencji prasowej, lecz nie spotkaliśmy go na murawie boiska. Tak samo sprawa wyglądała z Wojciechem Szczęsnym. Na treningu zabrakło także Bartosza Bereszyńskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Slisza, Karola Linettego czy Kamila Grosickiego. Z opóźnieniem dotarł Matty Cash, który miał problemy z połączeniami lotniczymi.

We wtorek do Drągowskiego dołączy Wojciech Szczęsny oraz Marcin Bułka, dla którego będzie to pierwsza okazja na zaprezentowanie się podczas zgrupowania kadry. Pierwotnie na miejsce Łukasza Skorupskiego powołano Kamila Grabarę, jednak on też zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Po dwóch zgrupowaniach przerwy, do kadry powrócił Grzegorz Krychowiak. Podczas, gdy gracz Abha FC wszedł na boisko, trudno było tego nie usłyszeć w związku z szumem stworzonym przez pozostałych reprezentantów.

Źródło: TVP SportDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.