Trener LA Galaxy o zainteresowaniu Messim
Trener LA Galaxy, Guillermo Barros Schelotto wypowiedział się na temat potencjalnych przenosin Leo Messiego do drużyny z Miasta Aniołów.
Niedawno krążyły plotki, jakoby Argentyńczyk skontaktował się z ojcem i zarazem agentem gwiazdy Barcelony, w celu zorientowania się, czy 32-latek byłby chętny na przenosiny do Stanów Zjednoczonych, aby w ekipie z Los Angeles zastąpić Zlatana Ibrahimovicia.
Schelotto, jak nietrudno się domyślić, zaprzeczył tym doniesieniom:
- Nie ma tematu. Wiadomo, każdy chciałby mieć u siebie Messiego, a fakt posiadania z nim szczególnej relacji pewnie ułatwiłby przenosiny, ale w ostatnim czasie nie podjęliśmy żadnych działań w tym kierunku - skomentował sprawę trener.
Kontrakt Messiego z Barceloną wygasa w 2021 roku, jednakże sam zawodnik zapowiada, że chce grać na Camp Nou jak najdłużej.
źródło: marca.com
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































