Transmisja Warta – Raków (11.02). Gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 12:30, na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim dojdzie do spotkania pomiędzy Wartą Poznań a Rakowem Częstochowa. To mecz 20. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W tym artykule znajdują się szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji transmisji tv oraz online, dzięki którym będzie można śledzić przebieg tego wydarzenia na żywo w internecie.

Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa?

Dla tych, którzy chcą śledzić mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa na żywo, transmisja tv będzie dostępna na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Alternatywą dla telewizyjnego oglądania jest transmisja online, którą można znaleźć na platformach Canal+online oraz Player.pl.

Warta Poznań – Raków Częstochowa – transmisja online za darmo

Niestety, transmisja online meczu Warta Poznań – Raków Częstochowa nie jest dostępna za darmo. Oglądanie tego spotkania jest możliwe wyłącznie poprzez płatne platformy streamingowe. Fani piłki nożnej będą więc musieli wybrać jedną z płatnych opcji, aby cieszyć się dostępem do transmisji.

Warta Poznań – Raków Częstochowa – transmisja w Canal+online

Aby śledzić dzisiejsze spotkanie w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+” za 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za 20 zł. Dostęp do Canal+online możliwy jest zarówno przez stronę internetową na komputerach, jak i przez aplikacje na urządzeniach mobilnych oraz Smart TV.

» Oglądaj Ekstraklasę na żywo online

Warta Poznań – Raków Częstochowa – transmisja w Player.pl

Jeszcze jedną opcją do oglądania meczu jest serwis Player.pl. Oferuje on pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie. Dostępny jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje mobilne na iOS i Android, a także konsole do gier i różne Smart TV, co daje szerokie możliwości oglądania.

Warta Poznań – Raków Częstochowa – mecz LIVE w Fortunie

U bukmachera Fortuna można typować dzisiejszy mecz. Nowi klienci otrzymują pakiet powitalny o wartości 330 zł, w tym 20 zł za rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt i trzy zakłady bez ryzyka do 600 zł. Dostępna jest również usługa Fortuna TV z wybranymi transmisjami sportowymi, w tym meczami La Liga, Serie A, Bundesligi i Ligue 1.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.pl

Kiedy i o której godzinie mecz?

Transmisja z meczu Warta Poznań – Raków Częstochowa rozpocznie się 11.02 o godzinie 12:30.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję na żywo w telewizji udostępnią kanały Canal+Sport i Canal+Sport 3, a transmisję online można oglądać w serwisach Canal+online i Player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.