Transmisja Piast Gliwice – Raków Częstochowa (27.02). Gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

We wtorek, 27 lutego, o godzinie 17:30, kibice piłki nożnej będą świadkami starcia pomiędzy Piastem Gliwice a Rakowem Częstochowa. Spotkanie rozgrywane będzie na Stadionie Miejskim w Gliwicach. W artykule przedstawiamy informacje o dostępnych sposobach śledzenia tego wydarzenia na żywo, zarówno poprzez transmisję telewizyjną, jak i online.

Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Raków Częstochowa?

Spotkanie Piast Gliwice – Raków Częstochowa będzie dostępne do oglądania na żywo za pośrednictwem telewizji oraz internetu. Dla wszystkich, którzy preferują tradycyjną formę oglądania, transmisja tv zostanie zapewniona przez Polsat Sport. Natomiast internauci będą mogli śledzić przebieg meczu dzięki transmisji online, dostępnej na platformie Polsat Box Go.

Piast Gliwice – Raków Częstochowa – transmisja za darmo

Transmisja z meczu Piast Gliwice – Raków Częstochowa nie będzie dostępna za darmo. Oglądanie spotkania na żywo wymaga skorzystania z płatnych usług, takich jak telewizja Polsat Sport czy platforma streamingowa Polsat Box Go, które oferują transmisję online.

Piast Gliwice – Raków Częstochowa – transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji mobilnej. W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z konta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

Piast Gliwice – Raków Częstochowa – mecz LIVE w Fortunie

U bukmachera Fortuna można typować zakłady na dzisiejszy mecz. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać wybrane transmisje sportowe i mecze na żywo w tym m.in. mecze La Liga, Serie A, Bundesligi i Ligue 1. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.