Transmisja Jastrzębski Węgiel – Piacenza (28.02). Gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

W środę, 28 lutego, o godzinie 20:30, odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów siatkarzy pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Piacenzą. W artykule znajdują się szczegółowe informacje dotyczące dostępności transmisji telewizyjnej oraz online, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych opcji, aby każdy zainteresowany mógł wybrać najdogodniejszy sposób, by śledzić mecz na żywo.

Gdzie oglądać mecz Jastrzębski Węgiel – Piacenza?

Mecz na żywo pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Piacenzą będzie dostępny na kilku platformach. Transmisja tv odbędzie się na kanale Polsat Sport. Dla zainteresowanych transmisją online, mecze można śledzić za pośrednictwem płatnego serwisu Polsat Box Go, a także za darmo na platformach Fortuna TV i STS TV, co stanowi doskonałą okazję do śledzenia emocjonujących zmagań bez dodatkowych kosztów.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Jastrzębski Węgiel – Piacenza – transmisja online za darmo

Bezpłatną transmisję spotkania Jastrzębski Węgiel – Piacenza można oglądać na platformie Fortuna TV . Aby skorzystać z tej opcji, niezbędne jest zarejestrowanie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Dla nowych klientów Fortuna oferuje pakiet bonusów o wartości 330 zł. Transmisja jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych preferencji użytkowników.

Alternatywą jest serwis STS TV, który również umożliwia bezpłatne śledzenie meczu po spełnieniu określonych warunków, takich jak rejestracja i wpłata depozytu. Dla nowych użytkowników STS przygotował bonusy startowe na sumę 1660 zł. Dostępność transmisji na różnorodnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych czyni STS TV atrakcyjnym wyborem dla osób chcących oglądać mecz w komfortowych warunkach.

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

Jastrzębski Węgiel – Piacenza – transmisja w Polsat Box Go

Dla zainteresowanych płatnymi opcjami, Polsat Box Go oferuje transmisję meczu Jastrzębski Węgiel – Piacenza w ramach pakietu “Polsat Box Go Sport”. Pakiet ten, dostępny jest za 40 złotych na okres 30 dni i obejmuje nie tylko dostęp do kanałów Polsat Sport, ale i inne wydarzenia sportowe. Umożliwia on oglądanie meczu zarówno na stronie internetowej, jak i w dedykowanych aplikacjach na urządzenia mobilne oraz na Smart TV, co pozwala na dostosowanie do preferencji każdego użytkownika. Dodatkowo, Polsat Box Go zapewnia możliwość oglądania transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach, co jest szczególnie korzystne dla użytkowników chcących dzielić się emocjami sportowymi z bliskimi.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x