Transmisja Hiszpania – Francja (09.07). Gdzie oglądać?

Yamal

rfef.es

Na Stadionie Allianz Arena w Monachium, 9 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 rozpocznie się półfinałowy mecz Euro 2024 pomiędzy Hiszpanią a Francją. W rolach komentatorów usłyszymy Mateusza Borka oraz Roberta Podolińskiego. Ten artykuł zawiera szczegółowe informacje, gdzie można śledzić wydarzenia tego wieczoru zarówno w telewizji, jak i w internecie, oraz czy możliwa będzie bezpłatna transmisja.

Hiszpania – Francja gdzie oglądać?

Spotkanie Hiszpania – Francja będzie transmitowane na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport, a transmisje online będą dostępne na platformach Pilot WP, Canal+ Online, Megogo, a także za darmo na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Francja transmisja za darmo w TVP

Mecz dostępny jest bez opłat na oficjalnej stronie sport.tvp.pl oraz poprzez aplikację TVP Sport, która współpracuje z urządzeniami mobilnymi i systemami takimi jak Android i iOS, a także Smart TV takimi jak Android TV, Chromecast, Samsung Tizen czy LG WebOS.

Hiszpania – Francja transmisja online w płatnych serwisach

Transmisja Hiszpania – Francja jest także dostępna na platformach streamingowych, które oferują specjalne pakiety na czas Euro 2024. Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo to serwisy, które umożliwiają dostęp do najważniejszych meczów na swoich stronach internetowych oraz aplikacjach mobilnych. CANAL+ Online oferuje dodatkowo możliwość jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach.

  • Pilot WP » Opcja Starter Plus z TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” obejmujący TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » opcja “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wymienione platformy zapewniają łatwość dostępu niezależnie od używanego urządzenia, co pozwala na śledzenie meczu z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.