Transmisja FC Porto – Arsenal (21.02). Gdzie oglądać?

Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 21:00, na stadionie Estádio do Dragão w Porto, odbędzie się starcie w ramach pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów sezonu 2023/24 pomiędzy FC Porto a Arsenalem. Niniejszy artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje o dostępnych opcjach oglądania tego meczu na żywo, zarówno przez transmisję telewizyjną, jak i online, prezentując, gdzie najlepiej śledzić to wydarzenie.

Gdzie oglądać mecz FC Porto – Arsenal?

Spotkanie FC Porto – Arsenal będzie można obejrzeć na żywo dzięki transmisji telewizyjnej oraz online. Dla tych, którzy preferują oglądanie w tv, transmisja zostanie zapewniona przez kanał Polsat Sport Premium 2. Natomiast internauci znajdą transmisję online na platformach Canal+online oraz Polsat Box Go.

Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

FC Porto – Arsenal – transmisja za darmo

Transmisja z meczu FC Porto – Arsenal nie jest dostępna za darmo. Aby móc śledzić to spotkanie na żywo, widzowie muszą skorzystać z płatnych platform streamingowych, które oferują transmisję online.

FC Porto – Arsenal – transmisja online (serwisy streamingowe)

Aby obejrzeć dzisiejszy mecz w Canal+online, należy wykupić pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz Ligi Mistrzów na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport Premium. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z konta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box Go

Kiedy i o której godzinie mecz?

Transmisja z meczu FC Porto – Arsenal rozpocznie się 21.02 o godzinie 21:00.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję na żywo w telewizji udostępni kanał Polsat Sport Premium 2, a transmisję online można oglądać w serwisach streamingowych Canal+online i Polsat Box Go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x