Mecz Barcelony dzisiaj (21.02) – transmisja – gdzie oglądać?

Christian Bertrand / Shuttertock.com

Dziś o godzinie 21:00, rozpocznie się spotkanie pomiędzy Napoli a FC Barceloną na Stadio Diego Armando Maradona w Neapolu. Jest to pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów sezonu 2023/24. W niniejszym artykule przedstawione zostaną kluczowe informacje dotyczące możliwości oglądania meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Gdzie oglądać mecz FC Barcelona dzisiaj [21.02]?

Aby śledzić na żywo rywalizację między Napoli a FC Barceloną, widzowie mają do dyspozycji transmisję telewizyjną na kanale Polsat Sport Premium 1. Dla tych, którzy preferują oglądanie meczu online, dostępne są serwisy streamingowe Canal+online oraz Polsat Box Go.

Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

FC Barcelona dzisiaj [21.02] – transmisja za darmo

Transmisja spotkania Napoli – FC Barcelona, będącego częścią rozgrywek 1/8 finału Ligi Mistrzów, nie jest dostępna w formie darmowej. Aby cieszyć się dostępem do meczu, konieczne jest skorzystanie z płatnych platform streamingowych, które oferują szeroki zakres usług, umożliwiając dostęp do najważniejszych sportowych wydarzeń na żywo.

FC Barcelona dzisiaj [21.02] – transmisja online (serwisy streamingowe)

Stream z dzisiejszego meczu można obejrzeć w Canal+online po wykupieniu pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz Ligi Mistrzów na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport Premium. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z konta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box Go

Kiedy i o której godzinie mecz?

Transmisja z meczu Napoli – FC Barcelona rozpocznie się 21.02 o godzinie 21:00.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję na żywo w telewizji udostępni kanał Polsat Sport Premium 1, a transmisję online można oglądać w serwisach streamingowych Canal+online i Polsat Box Go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x