Transmisja Bayern Monachium – FC Koln (13.04). Gdzie oglądać?

Federico Guerra Moran / Shutterstock.com

W sobotnie popołudnie na stadionie Allianz Arena w Monachium odbędzie się spotkanie Bayern Monachium – FC Koln w ramach 29. kolejki Bundesligi. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 15:30. W artykule znajdują się szczegółowe informacje na temat dostępności transmisji telewizyjnej oraz online, w tym opcji bezpłatnych.

Gdzie oglądać mecz Bayern Monachium – FC Koln?

Oglądanie meczu na żywo pomiędzy Bayernem Monachium a FC Koln jest możliwe dzięki transmisji online na Fortuna TV, Superbet TV i STS TV oraz za pośrednictwem płatnej subskrypcji na Viaplay. Te platformy oferują dostęp do transmisji w internecie, zarówno darmowej, jak i płatnej.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja) Oglądaj w Superbet TV

Bayern Monachium – FC Koln, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Otwarcie konta na tych stronach, wpłata depozytu oraz postawienie zakładu to warunki, które umożliwiają dostęp do bezpłatnej transmisji. Dostępne są atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, co stanowi dodatkowy bonus przy rejestracji.

  • FORTUNA TV » oferuje mecz za darmo oraz bonus powitalny do 330 złotych;
  • STS TV » zapewnia transmisję bez opłat oraz bonus startowy do 760 złotych;
  • SUPERBET TV » umożliwia transmisję za darmo i bonus na start do 3755 złotych.

Dostęp do transmisji na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych (Android, iOS) pozwala na oglądanie meczu na różnych urządzeniach, zapewniając wygodę i mobilność.

Bayern Monachium – FC Koln, transmisja płatna w Viaplay

Aby skorzystać z płatnej transmisji na Viaplay, konieczne jest założenie konta i wybranie pakietu “Total”. Promocyjna oferta to koszt 44 zł miesięcznie przy płatności rocznej lub 55 zł przy subskrypcji miesięcznej. Viaplay umożliwia oglądanie na różnorodnych urządzeniach, w tym telewizorach, smartfonach, tabletach oraz konsolach, oferując możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch ekranów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.