Transmisja Anglia – Szwajcaria (06.07). Gdzie oglądać?

MDI / Shutterstock.com

Sobota przynosi emocjonujący mecz ćwierćfinałowy Euro 2024, gdzie na stadionie Düsseldorf Arena w Düsseldorfie o godzinie 18:00 zmierzą się reprezentacje Anglii i Szwajcarii. Mecz zostanie skomentowany przez Jacka Laskowskiego oraz Marcina Żewłakowa. Niniejszy artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji oglądania tego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i online, w tym możliwości dostępu do darmowej transmisji.

Anglia – Szwajcaria gdzie oglądać?

Spotkanie ćwierćfinałowe Anglia – Szwajcaria można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport. Dostępna jest także transmisja online przez serwisy Pilot WP, Canal+online, Megogo (płatne) oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Anglia – Szwajcaria transmisja za darmo w TVP

Obejrzenie meczu za darmo jest możliwe na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne i telewizory smart, co pozwala na łatwy dostęp do transmisji bez względu na miejsce pobytu widza.

Anglia – Szwajcaria transmisja online w płatnych serwisach

Fani piłki nożnej mogą śledzić mecz na żywo również na platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te serwisy oferują różne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do pełnej gamy kanałów TVP, idealne do śledzenia najważniejszych wydarzeń sportowych.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Warto dodać, że serwisy te pozwalają na oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, a także na telewizorach Smart TV. CANAL+ Online oferuje możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dzielić emocje sportowe z bliskimi.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.