Tottenham blisko ściągnięcia nowego bramkarza. Hugo Lloris zagrożony?

fot. clubcall.com

Zespół z północnego Londynu jest bliski pozyskania nowego bramkarza. Szeregi klubu może zasilić Pierluigi Gollini, zawodnik Atalanty Bergamo.

 Zdaniem Fabrizio Romano dopięcie transferu jest już na ostatniej prostej. Włoch ma zmienić klub na zasadzie rocznego wypożyczenia. W grę wchodzić będzie możliwość wykupienia bramkarza za 15 milionów euro bądź przedłużenie kontraktu o kolejny sezon. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się zapis w umowie, mówiący o obowiązku wykupu zawodnika w przypadku rozegrania określonej liczby spotkań w barwach „Kogutów”.

Pojawienie się aktualnego bramkarza Atalanty w Londynie może doprowadzić do konkurencji między słupkami Spurs. Do tej pory niekwestionowanym numerem jeden w bramce mógł pozostaje Hugo Lloris. Bramkarz reprezentacji Francji, będący jednocześnie kapitanem „Kogutów” rozgrywał większość spotkań między słupkami. Trudno jednak uwierzyć w to, że władze klubu sięgnęliby po wypożyczenie Włocha tylko po to, by ten siedział na ławce. Na ten moment rezerwowym bramkarzem pozostaje Joe Hart. Anglik został ściągnięty w ubiegłym sezonie, jednak w założeniu nigdy nie miał być pierwszym bramkarzem, a doświadczonym zmiennikiem Llorisa.

Pierluigi Gollini rozegrał w barwach Atlanty 112 spotkań. Gra w Anglii nie jest mu obca, gdyż występował tu także dla Aston Villi. Grał też w młodzieżowej drużynie Manchesteru United.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *