Torino chce przedłużyć kontrakt z kluczowym zawodnikiem

Andrea Belotti

football-italia.net

Prezydent Torino Urban Cairo zapowiedział, że w następnym tygodniu spotka się z Andreą Belottim, aby rozpocząć negocjacje w sprawie podpisania nowego kontraktu. 

Umowa Włocha z Torino wygasa za 1,5 roku. Klub jednak chce przedłużyć umowę już teraz, żeby później nikt go nie podkradł. Urban Cairo czyli prezydent Torino zapowiedział, że spotkanie odbędzie się w następnym tygodniu. Sam zawodnik jest zainteresowany podpisaniem nowej umowy, lecz chciałby podwyżkę. Dla klubu z Turynu napastnik jest kluczowym graczem, więc prawdopodobnie jego pensja pójdzie w górę. W poprzednich latach mogliśmy usłyszeć, że Belotti może przejść do jednego z topowych włoskich klubów. Napastnik czuł jednak się dobrze w aktualnym klubie i nie miał zamiaru go opuszczać. Tym razem prawdopodobnie będzie podobnie.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.