Torino chce przedłużyć kontrakt z kluczowym zawodnikiem
Prezydent Torino Urban Cairo zapowiedział, że w następnym tygodniu spotka się z Andreą Belottim, aby rozpocząć negocjacje w sprawie podpisania nowego kontraktu.
Umowa Włocha z Torino wygasa za 1,5 roku. Klub jednak chce przedłużyć umowę już teraz, żeby później nikt go nie podkradł. Urban Cairo czyli prezydent Torino zapowiedział, że spotkanie odbędzie się w następnym tygodniu. Sam zawodnik jest zainteresowany podpisaniem nowej umowy, lecz chciałby podwyżkę. Dla klubu z Turynu napastnik jest kluczowym graczem, więc prawdopodobnie jego pensja pójdzie w górę. W poprzednich latach mogliśmy usłyszeć, że Belotti może przejść do jednego z topowych włoskich klubów. Napastnik czuł jednak się dobrze w aktualnym klubie i nie miał zamiaru go opuszczać. Tym razem prawdopodobnie będzie podobnie.
-

AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-


AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-


AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50
-

AktualnościMundial 2026. Eloy Room hitem internetu po historycznym remisie Curacao z EkwadoremNowacki / 21 czerwca 2026, 12:41
-

AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka sędzia. Kto sędziuje ten mecz? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 12:12




































