NA GORĄCO

TOP 5…. Najdroższych młodzieżowców

17 czerwca 2017, 09:34 | Foto: Twitter: @le12emehomme | Autor: Marcin Rogiński
TOP 5…. Najdroższych młodzieżowców
Publicystyka
0

Kolejne zastawienie TOP 5, a w nim pięcioro najdroższych młodzieżowców.

Młodzi.. Zdolni.. i Warci krocie – zobaczcie sami.

5. Anthony Martial – napastnik Manchesteru United został wyceniony na 30 milionów euro. Zawodnik, który w grudniu skończy 22 lata w minionym sezonie rozegrał 42 spotkania w których strzelił osiem bramek oraz zaliczył osiem asyst.

4. Leroy Sané – napastnika Manchesteru City również wyceniono na 30 milionów euro. W styczniu skończył 21 lat , rozegrał w zakończonych rozgrywkach 37 spotkań w których strzelił 9 bramek do których dołożył 8 asyst.

3. Renato Sanches – pomocnik Bayernu Monachium został wyceniony na 30 milionów euro. Dziewiętnastolatek rozegrał 25 spotkań, był jednak postacią drugiego planu i nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

2. Kylian Mbappé – napastnika Monaco wyceniono na 35 milionów euro. Osiemnastolatek w minionym sezonie stał się gwiazdą całej ligi oraz łakomym kąskiem dla gigantów. Rozegrał 44 spotkania, w których ustrzelił 26 trafień dokładając do tego 14 asyst.

1. Dele Alli – pomocnik Tottenham Hotspur został wyceniony na 40 milionów euro. W lipcu skończył 21 lat, a już jest gwiazdą drużyny z Tottenhamu. W minionych rozgrywkach zagrał w 50 spotkań w których strzelił 22 bramki oraz zaliczył trzynaście asyst.

Autor: Marcin Rogiński

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi