Tomasz Hajto wydał autobiografię. „Ostatnie Rozdanie” rusza na półki

Tomasz Hajto, Mateusz Borek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Tomasz Hajto rozlicza się z przeszłością. Były reprezentant Polski wydał swoją autobiografię pod tytułem „Ostatnie Rozdanie”.

16 października 1972 roku w Makowie Podhalańskim urodził się Tomasz Hajto. Były piłkarz, agent piłkarski oraz trener, olbrzymią popularność zdobył, komentując mecze reprezentacji Polski na antenie Polsatu Sport. Przez wiele lat tworzył zgrany duet z Mateuszem Borkiem, imponując przy tym swoim style, komentarzami oraz sformułowaniami, który zapadały w pamięci polskim kibicom i są używane do dzisiaj. Do najpopularniejszych określeń należą: „truskawka na torcie”, „trzymaj tę głębię”, „przyjmij”, „podaj”, „graj z kija”, „ciąg do przodu”, to tylko część cytatów, które zdarzały się w każdym komentowanym przez niego meczu.

W dniu swoich 48. urodzin Tomasz Hajto zaskoczył niejednego kibica. Były reprezentant Polski, przy współpracy z redakcyjnym kolegą Cezarym Kowalskim, wydał swoją autobiografię pod tytułem „Ostatnie Rozdanie”.

Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Jedni go uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Kochany lub kompletnie nierozumiany, szanowany lub traktowany z przymrużeniem oka – powiedzieć, że wzbudza kontrowersje, to nic nie powiedzieć. Można się z nim zgadzać lub nie, ale jest absolutnie nie do podrobienia. Bo w świecie polskiej piłki nożnej rzadko zdarzają się równie wyraziste postacie. Przed Państwem Tomasz Hajto. W tej książce kontrowersyjny piłkarz postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością. „Gianni” jak zwykle nie bierze jeńców, nie boi się poruszać najtrudniejszych tematów, jest do bólu szczery i bezpośredni. Opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie. Dzięki tej lekturze odkryjecie na nowo nie tylko gwiazdę polskiej piłki i bezkompromisowego komentatora, ale też człowieka, jakiego nie znaliście: górala z krwi i kości, normalnego chłopka z sąsiedztwa, który kiedyś, jeszcze w Makowie Podhalańskim, wymarzył sobie, że zostanie piłkarzem. Poznajcie opowieść, na którą czeka cała Polska. Jak wyglądały jego początki w Bundeslidze? Kogo przedrzeźniał w szatni Janusz Wójcik? Kto obrażał dziennikarzy podczas mundialu w Korei i Japonii? Co stało się z pieniędzmi za reklamy reprezentantów Polski i dlaczego kadra Engela z kretesem poległa na mistrzostwach świata? – czytamy w oficjalnym komunikacie promującym książkę byłego reprezentanta Polski.

View this post on Instagram

? Książka "Tomasz Hajto. Ostatnie rozdanie. Autobiografia" dostępna na http://bit.ly/ksiazka-tomasz-hajto-ostatnie-rozdanie ? ? Długo wyczekiwana biografia jednej z najgłośniejszych postaci polskiej piłki. ? Szczera spowiedź Tomasza Hajto, który rozlicza się ze swoją przeszłością. ? Masa anegdot i ciekawostek dotyczących życia nie tylko samego zawodnika, ale też reprezentacji Polski. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Jedni go uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Kochany lub kompletnie nierozumiany, szanowany lub traktowany z przymrużeniem oka – powiedzieć, że wzbudza kontrowersje, to nic nie powiedzieć. Można się z nim zgadzać lub nie, ale jest absolutnie nie do podrobienia. Bo w świecie polskiej piłki nożnej rzadko zdarzają się równie wyraziste postacie. Przed Państwem Tomasz Hajto. W tej książce kontrowersyjny piłkarz postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością. „Gianni” jak zwykle nie bierze jeńców, nie boi się poruszać najtrudniejszych tematów, jest do bólu szczery i bezpośredni. Opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie. Dzięki tej lekturze odkryjecie na nowo nie tylko gwiazdę polskiej piłki i bezkompromisowego komentatora, ale też człowieka, jakiego nie znaliście: górala z krwi i kości, normalnego chłopka z sąsiedztwa, który kiedyś, jeszcze w Makowie Podhalańskim, wymarzył sobie, że zostanie piłkarzem. Poznajcie opowieść, na którą czeka cała Polska. Jak wyglądały jego początki w Bundeslidze? Kogo przedrzeźniał w szatni Janusz Wójcik? Kto obrażał dziennikarzy podczas mundialu w Korei i Japonii? Co stało się z pieniędzmi za reklamy reprezentantów Polski i dlaczego kadra Engela z kretesem poległa na mistrzostwach świata? To jego rozdanie. Przysiądziecie się do stolika? ⚽️

A post shared by Szymon z LaBotiga.pl (@labotigapl) on


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.