To już pewne: Legia nie skróci wypożyczenia Valencii

Joel Valencia

Joel Valencia / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Przyjście Joela Valencii do Legii Warszawa wiązało się z olbrzymimi oczekiwaniami kibiców warszawskiej drużyny. Mimo dużych nadziei, Ekwadorczyk od samego przyjścia ma duże problemy z pokazaniem swoich umiejętności, które pokazywał w barwach Piasta Gliwice. Spekulowało się o tym, że jego wypożyczenie może zostać skrócone już w zimowym oknie transferowym, lecz teraz już wiadomo, że dostanie jeszcze jedną szansę.

Trener Czesław Michniewicz odniósł się do tematu Joela Valencii na czwartkowej konferencji prasowej. Przyznał, że Ekwadorczyk wypożyczony z FC Brentford zgodnie z ustaleniami w umowie zostanie w Legii do końca sezonu.

– Joel Valencia cały czas walczy o swoją pozycję w drużynie. Bartosz Kapustka też potrzebował czasu by dojść do formy. Podobnie może być z Valencią – wbrew temu co pojawia się w mediach, Joel zostanie z nami na kolejne pół roku. Będzie miał szansę się pokazać w okresie przygotowawczym i wtedy ocenimy co dalej. Na dziś jest naszym zawodnikiem i nie planujemy oddawać go z powrotem do klubu. Wielu zawodników miało na początku problemy, a potem przebijało się umiejętnościami. On niewątpliwie ma te umiejętności, ale na dziś ich jeszcze nie pokazał – powiedział szkoleniowiec Legii.

Źródło: legionisci.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.