Timo Werner na wylocie z Chelsea. Niemiec pozostanie jednak w Premier League

chelseafc.com

Timo Werner może zostać bohaterem głośnego transferu w ramach Premier League. Niemiec znajduje się na liście życzeń Newcastle United – informuje Christian Falk. 

Timo Werner trafił na Stamford Bridge w lipcu ubiegłego roku z RB Lipsk za ponad 50 milionów euro. Póki co 25-letni napastnik nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Niemiec w londyńskim zespole rozegrał łącznie 60 meczów, w których strzelił 14 bramek i zaliczył 16 asyst.

W sierpniu Wernerowi przybył konkurent do gry w ataku, bo klub pozyskał bramkostrzelnego napastnika – Romelu Lukaku. Niemiec obecnie nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Chelsea i najchętniej zmieniłby środowisko.

Jak ustalił Christian Falk, Werner znajduje się na liście życzeń Newcastle United. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu klub został przejęty przez Public Investment Fund, grupę inwestycyjną zarządzaną przez szejków. Oznacza to ogromny zastrzyk finansowy dla klubu, który pozwoli na utrzymanie wysokości jego kontraktu bądź pozyskanie wartościowych piłkarzy.

“Sroki” z dorobkiem trzech punktów zajmują odległe 19. miejsce w tabeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *